ЩОБ ПІДТРИМАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ - ТИСНІТЬ СЮДИ
ЩОБ ПІДТРИМАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ - ТИСНІТЬ СЮДИ

Пресональні блоги

Блог Дмитра Сінченка
Блог Дмитра Сінченка

Поділіться інформацією про АПН у соцмережах

Асоціація Політичних Наук

Громадська організація «Асоціація Політичних Наук» створена у 2008 році. Метою діяльності організації є сприяння підвищенню прозорості, ефективності та демократизації політичних процесів в Україні.

Діяльність АПН зосереджена, зокрема, на просуванні і виконанні проектів по контролю за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування. Також ми працюємо над становленням демократичних зв’язків між населенням та владою на місцевому й регіональному рівнях.

Аналіз рівня корупції в регіоні та співпраця з владою по її зниженню – один із пріоритетних напрямків роботи Асоціації. АПН планує проведення та організовує моніторингові дослідження, де виявляє рівень корупції. Результати дослідження надаються на розгляд громадськості та влади.

Асоціація також займається:

  • моніторингом, аналізом та підготовкою практичних рекомендацій для політичних сил;
  • проведенням соціологічних досліджень;
  • організацією навчальних семінарів та тренінгів для учасників політичних процесів;
  • сприянням чесному та ефективному веденню виборчих кампаній; спостереженням на виборах та референдумах;
  • організацією адвокасі кампаній заради підтримки реформ на місцевому рівні.

 

Проектна діяльність:

У 2013-2014 роках АПН координувала роботу Громадянського партнерства «За відкритість майнових декларацій публічних службовців України» у Кіровоградській області, яке, під керівництвом Transparency International Україна, взялося проконтролювати виконання закону. Перевірці підлягав стиль життя високопосадовців місцевого та центрального рівня. Були перевірені 5 компонентів стилю життя – офіційні доходи службовця, його хобі, подорожі та відпустки, навчання службовця та членів його сім’ї, власність: рухоме й нерухоме майно.

З 2011 по 2015 роки організація координувала діяльність Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» в Кіровоградській області. За період діяльності ініціативи і по цей день в області спостерігався один з найвищих рівнів свободи мирних зібрань в Україні.

У 2014 році АПН, в рамках реалізації проекту по забезпеченню свободи слова в області, створила власний новинний інтернет-портал «Златопіль», який нині є незалежним ЗМІ області.

Під час виборчих кампаній 2012 і 2014 років організація проводила соціологічні дослідження в місті, а у 2015-му – загальноміський екзит-пол. У 2013 році АПН провела цикл моніторингових досліджень на тему «Відкритість кіровоградського політикуму», результати яких були публічно презентовані громадськості і містили рекомендації для політичних партій.

У 2015-му АПН координувала діяльність коаліції «Прозорі ради» в області, дослідивши місцеві нормативно-правові акти та підписавши Меморандум про співпрацю в просуванні реформ із більш ніж десяти партіями, більшість з яких потрапили до місцевих рад і співпрацюють з громадськістю.

У 2016-му році АПН реалізувала моніторинговий проект «Бюрократії – стоп!», в рамках якого дослідила роботу місцевого ЦНАПу і розробила пропозиції щодо покращення його роботи, які були взяті до уваги керівництвом ЦНАПу.

У 2016-му АПН стала одним із ініціаторів створення Громадського партнерства «Рада експертів», в ході роботи якого було прийнято новий регламент міськради, визнаний одним із найкращих в Україні, впроваджено електронні петиції та ряд інших рішень, що зробили раду відкритішою.

 

У 2016-му році АПН координувала діяльність Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» в Кіровоградській області, надавши правоохоронним та антикорупційним органам понад 30 корупційних кейсів, які нині розслідуються.

 

Детальна інформація про АПН міститься у інших розділах сайту з лівого боку.