Кропивницькі ЗМІ про  політику:

інтернет-сайти

Інформаційний портал "Гречка"
Інформаційний портал "Гречка"
Перша Електронна Газета
Перша Електронна Газета
Інформаційний центр "Златопіль"
Інформаційний центр "Златопіль"
Інформаційне видання "Точка доступу"
Інформаційне видання "Точка доступу"
Онлайн-видання "Рідний Край"
Онлайн-видання "Рідний Край"

Газети:

Нова газета
Нова газета
газета "Діалог"
газета "Діалог"

Телеканали:

Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія
Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія
Телерадіокомпанія "TTV"
Телерадіокомпанія "TTV"

Пресональні блоги

Блог Дмитра Сінченка
Блог Дмитра Сінченка

Поділіться інформацією про АПН у соцмережах

Партнери, з якими співпрацює Асоціація Політичних Наук

Центр  Політичних  Студій  та  Аналітики "ЕЙДОС"

Центр  Політичних  Студій  та  Аналітики (Центр)  – це  ресурсно-аналітична організація,  заснована у 2007 році з метою об’єднання зусиль громадськості  задля розбудови в  Україні  громадянського суспільства, демократичних інститутів та дієвого місцевого самоврядування.

Місія Центру – побудова системи взаємної відповідальності між органами влади та громадянами України.

В своїй діяльності Центр використовує клієнтоорієнтований підхід. Свої активності ми спрямовуємо на дві основні цільові групи: органи влади та громадяни й громади.

На органи влади спрямовані такі напрямки діяльності:

  • Підвищення прозорості та підзвітності органів влади;
  • Боротьба з корупцією;
  • Підвищення інституційної спроможності органів влади.

На громадян та громади орієнтовані такі напрямки діяльності:

  • Підвищення політичної культури та освіти;
  • Сприяння розвитку локальної демократії.

Transparency International - Україна

Національне відділення Transparency International сформувалося та виросло з Творчого об’єднання «ТОРО» - неурядової організації, зареєстрованої у 1999 році в центрі України. Transparency International – це міжнародна недержавна організація з боротьби з корупцією, яка має близько 100 національних осередків, та відома своїми антикорупційними дослідженнями, зокрема Індексом сприйняття корупції (eng -  CPI) (детальніше за посиланням  http://www.transparency.org/ ).

Сьогодні в Україні, незважаючи на прийняття нового антикорупційного законодавства, влада так і не змогла продемонструвати помітних результатів у подоланні корупції. Все це вплинуло на вкрай негативні оцінки антикорупційних зусиль України в рейтингах спеціалізованих міжнародних організацій. Зокрема, Україна посідає стабільно низькі місця держави в Індексі сприйняття корупції від Transparency International. Окрім того, за оцінками міжнародних експертів, передусім Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO), Україна демонструє найгірші в Європі темпи проведення антикорупційних реформ.

У цій складній ситуації важливу роль відіграють неурядові організації. Саме тому Творче об’єднання «ТОРО» (Transparency International  - Україна) поставило собі за мету домогтися обмеження зростання рівня корупції в Україні.

Центр Громадянських Свобод

Центр Громадянських Свобод (ЦГС) був заснований в Києві 2007 року для просування та утвердження цінностей прав людини, демократії і солідарності, принципу людської гідності в Україні та на просторі Євразії. Головною метою ЦГС є захист фундаментальних прав і свобод людини. Наша організація представляє інтереси суспільства, здійснюючи контроль як за національним керівництвом, так і регіональною владою на предмет дотримання прав людини. ЦГС працює з молоддю, формуючи нове покоління захисників прав людини та активістів громадянського суспільства.

Серед цінностей ЦГС – повага до людської гідності, ефективність та професіоналізм, відповідальність та незаангажованість, прозорість та відкритість.

Інститут Політичної Освіти

Інститут Політичної Освіти - українська недержавна неприбуткова організація, яка займається дослідженнями та проводить семінари і тренінги з політичної освіти, місцевого самоврядування та головних інституцій громадянського суспільства.

 

 Метою діяльності Інституту є:

 

- вивчення та популяризація європейських класичних ідеологічних течій;

 

- розбудова громадянського суспільства;

 

- підвищення рівня політичної майстерності молодого покоління;

 

- аналіз поточної політичної ситуації в державі.

 

 Інститут було засновано у 2001 році молодими активістами з різних партій. За час свого існування Інститут провів понад 240 різноманітних заходів (семінарів, тренінгів, конференцій, шкіл, візитів тощо), сформував власну команду тренерів та широку мережу регіональних партнерів, допоміг оволодіти навичкам політичної освіти понад 5300 молодих активістів.

Інститут "Республіка"

Інститут “Республіка” створено у 1997 році. Основна мета - дати можливість прогресивно мислячим громадянам, які гуртуються навколо Інституту брати активну участь у демократичних перетвореннях в країні. Певний час Інститут існував як аналітичний центр, систематизуючи та аналізуючи поточну ситуацію в Україні, розробляв законодавчі ініціативи, виробляв пропозиції щодо стратегічного розвитку держави, які поширювалися у громадсько та політично активному середовищі.

 

Голова - Володимир Чемерис

Центр UA

Громадська організація «Центр UA» має потужний професійний та людський потенціал. Команда організації займалася реалізацією проектів у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. У «Центрі UA» працюють експерти, які мають досвід у сфері журналістики, громадської діяльності, PR, працювали на державній службі тощо. Водночас «Центр UA» володіє великою базою контактів та співпрацює з міжнародними експертами, політиками та журналістами як член і координатор Партнерства «Новий Громадянин», що об’єднала близько 50 громадських організацій. Завданнями організації є сприяння розвитку громадських ініціатив, націлених напосилення впливу громадянського суспільства на владу; сприяння реалізації проектів у різноманітних галузях, що мають на меті розвиток та збереження демократичних процесів в Україні; сприяння реалізації проектів на підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції України; створення постійного дискусійного майданчика для представників громадянського суспільства та влади, тощо.

Фонд "Демократичні ініціативи" ім.І.Кучеріва

Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»  –  аналітична і просвітницька організація, яка  ставить своєю метою розбудову української держави, демократії, ринкової економіки  та повної інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури.

Сьогодні Фонд «Демократичні ініціативи» належить до провідних  в Україні think tank, який концентрує свою діяльність на виробленні аргументованих пропозицій  для інстанцій, які ухвалюють рішення, а також  для громадськості у царині демократичної трансформації України та її інтеграції у спільноту європейських демократій.

Фонд був заснований  1992 року, а  2010-го названий ім’ям фундатора і  першого директора фонду Ілька Кучеріва (1955–2010), який зробив вагомий внесок у становлення України як демократичної держави, у розвиток української соціології та громадянського суспільства.

ГО "Народний контроль Кіровоградщини"

ХТО МИ:

 

Ми звичайні мешканці Кіровоградщини, закохані в наш чудовий край. Край, що простягнувся майже на чотириста кілометрів від Бугу до Дніпра. Край, який залишили нам у спадок батьки і який ми залишимо у спадок своїм дітям. Саме тому нам не байдужа доля нашої землі. І саме тому ми об'єднуємось, щоб змінити

Хтось може сказати - а що ми можемо? І дійсно, поодинці багато чого не вдієш... Але об'єднавшись ми можемо змусити владу дотримуватись законів, міліцію - припинити катування, жеки - виконувати зобов'язання, магазини - не торгувати простроченними та неякісними товарами, лікарів - пам'ятати про клятву Гіппократа, автовласників - дотримуватись правил дорожнього руху... Це лише початок того довго переліку на який можна впливати лише громадою. А змінивши власні долі - ми змінюємо долі наших дітей, долю нашої землі, долю цілої країни... Пам'ятай - зміни починаються з тебе!

сайт "Владометр"

Владометр — проект громадського моніторингу політичних обіцянок.

Це новий український Web 2.0 інструмент суспільного контролю влади, зміст якого генерується не лише редакцією, а й самими користувачами. Його мета — зробити українську політику більш прозорою і менш популістською.

Проект дає відповіді на такі питання:

  • Які обіцянки і коли давали українські політики?
  • Які з обіцянок виконані, а які — ні?
  • Хто з українських політиків найчастіше не дотримується свого ж слова?
  • Які обіцянки є абсурдними або суперечать попереднім висловлюванням?

Об'єктами моніторингу є президент України, прем'єр-міністр та члени уряду, депутати Верховної Ради, політики та чиновники — від голови сільради і до найвищого рівня.

Владометр сприяє утвердженню свободи слова та запобігає використанню цензури завдяки активізації журналістського середовища.

ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив"

Всеукраїнська молодіжна громадська організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

ВГО "Еліта Держави"

Основною метою Організації є об’єднання випускників Національної академії державного управління при Президентові України (в т.ч. її регіональних інститутів), державних службовців, службовців в органах місцевого самоврядування, науковців, депутатів обласних/районних/міських/селищних/ сільських рад усіх скликань для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, професійних та інших спільних інтересів, сприяння реалізації їх наукового, творчого, політичного, організаційного потенціалу.

ВМГО "Спілка молодих політологів України"

Спілка молодих політологів України самостійно та у співпраці з політичними партіями та їх осередками, аналітичними центрами, громадськими організаціями, іншими підприємствами, установами та організаціями здійснює наступну діяльність:
• розробка методології, організація та проведення соціологічних опитувань;
• формування громадської думки з актуальних питань, в тому числі на локальному рівні;
• PR-супровід та реалізація PR-проектів;
• інформаційний супровід з залученням телебачення, друкованих та Internet-ЗМІ;
• аналітичне забезпечення програмних положень та поточної діяльності політичних партій;
• реалізація громадських проектів;
• організація партійного будівництва (реєстрація партій та їх місцевих осередків, розширення партійної мережі, оптимізація роботи штабів партій тощо).

ВМГО "Дебатна Академія"

 Дебатна Академія є об’єднанням прихильників освітньої технології «Дебати». Відповідно до Статуту Академії метою її діяльності є активізація та розвиток дебатного руху в Україні, підтримка цілеспрямованої талановитої молоді, надання їй можливості брати активну участь у становленні України як європейської, заможної, правової держави, освіта та виховання молоді відповідно до духу демократії, гуманізму, поваги до прав і свобод людини.
     Дебатна Академія займається наступними видами діяльності: 

- підтримує розвиток освіти та виховання молоді відповідно до духу демократії, - гуманізму, верховенства права, поваги до прав і свобод людини; 
- сприяє проведенню, організовує та проводить дебатні змагання; 
- проводить семінари, тренінги та інші форми навчання членів Академії; 
- здійснює методичну роботу, спрямовану на уніфікацію та вдосконалення правил гри „Дебати” за різними форматами; 
- співпрацює з національними, іноземними та міжнародними громадськими організаціями, що займаються розвитком дебатів або мають спільні цілі; 
- координує діяльність дебатних клубів; 
- сприяє участі членів Академії в міжнародних дебатних змаганнях;
- здійснює іншу діяльність, спрямовану на досягнення мети Академії.

Громадянський рух "Чиста Україна"

"Чиста Україна" - громадянський рух молоді за своє право на гідне життя, свободу і добробут у своїй Батьківщині.

 

"Чиста Україна" - рух нового покоління - людей, які хочуть і можуть бути чесними перед собою та іншими, прагнуть до кращого, а не задовольняються існуючим, покладаються на себе, а не озираються на інших.

 

"Чиста Україна" - рух громадянський - відстоює права звичайних громадян, а не обслуговує інтереси професійних політиків.

 

"Чиста Україна" - рух всеукраїнський - об'єднує громадян України незалежно від національної, релігійної, регіональної та партійної належності чи переконань та відкидає протиставлення українців на підставі відмінностей між ними.