Д. Сінченко: Учасники нелегітимної конференції «УДАРу» говорили, що йдуть пити горілку та їсти піцу

Як вже повідомляв сайт «весь Кіровоград», вчора відбувся захід в кіровоградському середовищі партії "Удар" Віталія Кличка, який одна зі сторін називала міською конференцією, а інша - нелегітимними зборами невідомих осіб.

Захід відбувся в ледве добудованому приміщенні на розі вулиць Тимірязєва та Тарковського.

За нашою інформацією, на цей захід не пускали ні членів політичної партії «УДАР», ні журналістів.

На місце події виїхав керівник міського відділу міліції Юрій Колибєлкін.

Справді, в приміщення пропускали лише молодиків з характерною зовнішністю, про що є численні свідчення на відео.

Також, за нашою інформацією, на цих зборах головою Кіровоградської міської організації політичної пратії «УДАР» Віталія Кличка було обрано Сергія Горбовського, людину близьку до ще недавно активного члена Партії Регіонів в області, депутата обласної ради Миколи Онула.

З приводу заходу, що відбувся, ми звернулися до представників обох конфліктуючих сторін. Наразі ми отримали коментар лише від колишнього керівника облвиконкому Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка Дмитра Сінченка, який нині є головою Кіровоградської обласної Асоціації Політичних Наук, діючим кандидатом в депутати від партії «УДАР»:

«Я можу сказати, що це відбулися збори якихось людей, в тому числі членів партії «УДАР». З тих, кого я знаю по партії, були присутні лише 5 осіб, всіх інших я не знав. Якщо вони і є членами партії, то я не знаю, коли це сталося. Я навіть ніколи не бачив членом партії того, чию кандидатуру вони обирали на посаду голови міської організації. Із засобів масової інформації так розумію, що то був Сергій Горбовський. На цю конференцію не пустили ні мене, ні діючого голову виконкому партії Ярослава Безменова, що є порушенням статуту. Адже, згідно зі статутом партії, саме Ярослав мав організовувати конференцію. До речі, ті, хто заходили на ту конференцію навіть не казали, що йдуть на збори партії. Вони говорили, що йдуть пити горілку і їсти піцу. Все це відбувалося у будівлі на розі вулиць Тарковського та Володарського».

 

Інтернет-видання "Весь Кіровоград"

Оставить комментарий

Комментарии: 0