Кіровоградські депутати в соціальних мережах

У п’ятницю, 15 листопада, о 14.00, в Кіровоградському прес-клубі (вул. 50 років Жовтня, 1а (ТЦ «Копілка», біля магазину «Строй двор», 2-й поверх) відбудеться презентація чергового дослідження Асоціації Політичних Наук із циклу «Відкритість кіровоградського політикуму».

 

Цього разу Асоціація Політичних Наук звернула свою увагу на доступність кіровоградських депутатів в найбільш популярних соціальних мережах – Facebook, Vkontakte, Одноклассники. Також було досліджено активність депутатів у блогерських спільнотах області.

 

Дослідження стосується лише тих політичних сил, які представлені у Кіровоградських обласній та міській радах.

 

Окрім цього буде проаналізовано стан виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» ситуацію з відповідями на інформаційні звернення громадян, яка склалась в Кіровоградській області.

 

Для довідки: Кіровоградська обласна організація «Асоціація політичних наук» створена у 2008 році. Метою діяльності організації є аналіз якості політики та її репрезентаторів в Кіровоградській області. Асоціація займається моніторингом, аналізом та підготовкою практичних рекомендацій для підвищення прозорості та демократизації політичних процесів на Кіровоградщині.

 

Прес-служба АПН

Оставить комментарий

Комментарии: 0