Тренінг «Громадська активність, як каталізатор розвитку регіону»

17-19 липня 2014 року ВГО «Інститут Республіка» в рамках Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» проведе тренінг «Громадська активність, як каталізатор розвитку регіону» у трьох містах Центральної України – Черкасах (17.07.14), Дніпропетровську (18.07.14) та Кіровограді (19.07.14). Заходи відбудеться за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Протягом дня учасники підвищать свої знання у сфері громадської активності – впливу громадян та громадських організацій на ситуацію в регіоні, дієвої взаємодії з органами місцевої влади та міліцією, самоорганізації населення та лідерських навичок, участі громади у прийнятті місцевих рішень, дотримання свободи мирних зібрань, громадській експертизі та громадських формуваннях в сучасних умовах в Україні.

 

Тренінги проведуть місцеві активісти, що мають багаторічний досвід у громадській сфері та пройшли курс тренінгу для тренерів у травні 2014 року від Інституту Республіка за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Серед них –Наталя Белюкіна, голова РНГО Центр Соціального Партнерства (м. Черкаси),Дмитро Масленніков, активіст ГО «Ідея Нації» (м. Черкаси),Олександр Поліщук, активіст ГО «Ідея Нації» (м. Черкаси),Артем Амельченко, юрист, активіст Євромайдану у м. Дніпропетровськ, заступник голови «Майбутнє держави»,Денис Федюнін, активіст Дніпродзержинської правозахисної спілки,Іван Куліш, Заступник керівника МГО “Молодь вперед” (Дніпропетровськ),Дмитро Сінченко, координатор Ініціативи «За мирний протест!» у Кіровоградській області,Андрій Малярчук, активіст Студентської ради Кіровоградського національного технічного університету.

Час та адреса тренінгів:

1. м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, 2 поверх, 14:00 -19:30, 17 липня 2014 р.

2. м. Дніпропетровськ,вул. Вакуленчука, 3а (Зональний навчально -методичний центр підприємство Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок), ауд. 11, 14:00 – 18:00, 18 липня 2014 р.

3. м. Кіровоград, проспект Університетський, 8, КНТУ, 13:00 – 17:00

Для участі у тренінгу необхідно надіслати анкету до 16 липня (18:00) на адресу: Oleksandra.Skyba@gmail.com. У темі листа вкажіть місто проведення тренінгу

 

 

За додатковими питаннями звертайтесь за телефоном:097-394-32-15,Олександра

Оставить комментарий

Комментарии: 0