Громадськість хоче знати хто дає гроші на вибори

Активісти вимагають ухвалити закон, який упрозорить фінансування партій та передвиборчих кампаній вже ще до проведення дострокових парламентських виборів.

 

3 вересня о 14:30 громадські активісти (представники ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ та Руху Чесно) проведуть вуличну акцію біля будівлі комітетів Верховної Ради (вул. Садова 3а). Головна вимога представників громадськості – розглянути на профільному комітеті законопроект №4846 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості фінансування політичних партій в Україні та передвиборної агітації».

 

Саме 3 вересня на засіданні профільного Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування буде  останній шанс розглянути цей законопроект та відправити його на голосування під час наступного пленарного засідання.

 

Законопроект № 4846:

- збільшує прозорість фінансування політичних партій України;

 

- робить щорічні фінансові звіти партій публічними;

 

- передбачає проміжні фінансові звіти про надходження та витрачання коштів протягом передвиборчої кампанії, які оприлюднюються до дня голосування.

 

Законопроект № 4846 був зареєстрований ще 15 травня очільниками політичних сил, які братимуть участь в парламентських перегонах: Тягнибок О., Гриценко А., Соболєв С., Кличко В.

Також серед авторів законопроекту чинний президент Петро Порошенко та депутати від «Батьківщини» Ю. Стець та А. Шевченко.

 

Акція відбудеться 3 вересня о 14:30 за адресою вул. Садова 3а.

 

 

Прес-центр ініціативи Реанімаційний пакет реформ

(Андрій Андрушків – 0966095976 Наталя Соколенко -  0975971385))

http://platforma-reform.org/       

 

https://www.facebook.com/platforma.reform

Оставить комментарий

Комментарии: 0