Кропивницькі ЗМІ про  політику:

інтернет-сайти

Інформаційний портал "Гречка"
Інформаційний портал "Гречка"
Перша Електронна Газета
Перша Електронна Газета
Інформаційний центр "Златопіль"
Інформаційний центр "Златопіль"
Інформаційне видання "Точка доступу"
Інформаційне видання "Точка доступу"
Онлайн-видання "Рідний Край"
Онлайн-видання "Рідний Край"

Газети:

Нова газета
Нова газета

Пресональні блоги

Блог Дмитра Сінченка
Блог Дмитра Сінченка

Поділіться інформацією про АПН у соцмережах

Чт

18

сен

2014

Корупційні писки геть з партійних списків!

Transparency International  Україна заявляє про неприпустимість проходження у Верховну Раду корупціонерів та оголошує медіа-полювання на корупціонерів у партійних списках. Антикорупційна організація звертається до журналістів та громадян з проханням надавати їй інформацію про підозру на корупцію серед кандидатів в нардепи. 

 

Представництво в Україні міжнародної антикорупційної організаціїTransparency International напередодні парламентських виборів закликає всі партії очистити свої списки від корупціонерів. «Помітно, що ще не всі зрозуміли, що після Революції Гідності Україна змінилася. Громадяни повстали проти корупції і важкою ціною продовжують виборювати власну свободу. Проводити по партійних квотах старих корупціонерів у новий парламент – це злочин проти власного народу, - вважає Олексій Хмара, виконавчий директор Transparency International Україна. – Україна  потребує реформ. Корупціонери ж хочуть лише безкарного збагачення».

Саме для того, аби не дозволити корупціонерам пройти у Верховну Раду, ТІ Україна оголошує медіа-полювання і просить всіх журналістів та активістів надсилати достовірну та перевірену інформацію про корумпованих кандидатів в нардепи. Всі дані після їх правової експертизи будуть в середині жовтня представлені громадськості. ТІ Україна вимагатиме партії очистити свої списки від встановлених недоброчесних осіб. 

 

Інформацію про корупціонерів з посиланням на її джерело просимо надсилати на адресу 

feedback@ti-ukraine.org. 

 

Увага! Просимо надсилати тільки ту інформацію,  яку можна перевірити.

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0