Кропивницькі ЗМІ про  політику:

інтернет-сайти

Інформаційний портал "Гречка"
Інформаційний портал "Гречка"
Перша Електронна Газета
Перша Електронна Газета
Інформаційний центр "Златопіль"
Інформаційний центр "Златопіль"
Інформаційне видання "Точка доступу"
Інформаційне видання "Точка доступу"
Онлайн-видання "Рідний Край"
Онлайн-видання "Рідний Край"

Газети:

Нова газета
Нова газета

Пресональні блоги

Блог Дмитра Сінченка
Блог Дмитра Сінченка

Поділіться інформацією про АПН у соцмережах

Пн

06

апр

2015

Голова АПН змусив московських пропагандистів визнати ДНР терористами

Під час запису програми «Право голоса» на телеканалі ТВЦ у Москві, голова Кіровоградської обласної організації «Асоціація Політичних Наук» Дмитро Сінченко змусив замовкнути російських пропагандистів, і визнати бойовиків самопроголошених ДНР та ЛНР терористами.


Це відбулось під час суперечки з ведучим та учасниками-росіянами, які намагались довести необхідність прямих переговорів українського президента із лідерами сепаратистів Захарченком та Плотницьким. У відповідь на питання, чи ведуть у Росії переговори з терористами, пропагандисти відповіли, що в Росії терористів знищують.


На що їм одразу ж було зауважено, що Україна визнала угруповання ДНР та ЛНР терористичними. Пропагандисти не знайшли що відповісти і, після секундної паузи, оголосили перерву на рекламу.

«Мій останній ефір на телеканалі ТВЦ (01.04.2015) довів, що довести свою позицію можна навіть у ворожому середовищі. Я встиг кілька разів чітко озвучити позицію України в ефірі російських телеканалів, де подібну інформацію почути просто не можливо. Сподіваюсь, це змусить когось в Росії задуматись і прискорить крах російського злочинного режиму. І, спілкуючись зі звичайними росіянами, я неодноразово переконувався в правильності обраної мною стратегії.

 

На жаль, не все зі сказаного мною пішло в ефір. Так, мої слова щодо неминучого розвалу Росії, які шокували присутніх експертів і спричинили кількасекундну тишу у студії, я не побачив у фінальному варіанті програми на офіційному сайті, однак навіть у тому, що редактори випустили в ефір, було чимало небезпечних для путінського режиму тез, якими ми, разом з політологом Вадимом Карасьовим, неодноразово заганяли наших опонентів у глухий кут. Гадаю, що ці інформаційні бої варто продовжувати», - зазначив Дмитро Сінченко.


Оставить комментарий

Комментарии: 0