Прес-клуб: Головні суспільні та політичні тренди в обіцянках кіровоградських кандидатів в мери

12 жовтня о 12:00 у Кіровоградському прес-клубі (вул. 50 років Жовтня. 1а (ТЦ "Копілка", 2-й поверх) відбудеться прес-конференція: «Головні суспільні та політичні тренди в обіцянках і деклараціях кіровоградських кандидатів на посаду міського голови. Аналіз потенційних кандидатів та їх команд».


Організаторами заходу є громадська організація «Система народного контролю «Слово і Діло».

У ході прес-конференції, спеціалісти системи народного контролю «Слово і Діло», що займається моніторингом та аналізом стану виконання обіцянок вітчизняних політиків та чиновників, поділяться результатами власного аналізу передвиборчих програмних та поточних обіцянок головних кандидатів на посаду міського голови Кіровограда.


Крім того, громадські активісти у співпраці з експертним середовищем Кіровоградщини представлять серію інфографік, покликану допомогти пересічному виборцю отримати розуміння про політичні, фінансові та електоральні ресурси які мають той чи інший кандидат, на стільки він є незалежним у прийнятті своїх політичних рішень та якими є його шанси у порівнянні з іншими учасниками виборчих перегонів.


Участь у заході візмуть:

Євген Заїка, голова громадської організації «Система народного контролю «Слово і Діло»

Олександр Філоненко, регіональний аналітик громадської організації «Система народного контролю «Слово і Діло»

Дмитро Сінченко, голова Асоціації Політичних Наук

З питань акредитації та участі у заході просимо звертатись за телефоном:

+38 067 472 73 07 Ельвіра

Оставить комментарий

Комментарии: 0