Передвиборчі програми кандидатів на міського голову Кіровограда вирізняються популізмом

У багатьох програмах кандидатів на посаду міського голови Кіровограда немає чіткого алгоритму реалізації.


Про це під час прес-конференції повідомив Євген Заїка, голова ГО "Система народного контролю "Слово і діло", яка моніторить та аналізує передвиборчі обіцянки кандидатів на посаду міського голови. 


Значна частина кандидатів у своїх програмах не пояснюють виборцям, яким чином вони збираються впроваджувати в життя задеклароване. Зокрема програма Віти Атаманчук не містить детальної презентації задекларованих нею спеціальних міських програм. У програмі Андрія Райковича не вказано термінів та методів виконання низки обіцянок.

Разом з тим, чітку структуру та наповнення мають програми Андрія Райковича та Андрія Табалова. Програми мають по 10 пунктів і стосуються соцзахисту населення, залучення інвестицій, благоустрій, вирішення проблеми з бродячими тваринами, сміттєпереробним заводом та ін. Проте, як наголосив експерт, програма Андрія Райковича, яка була опублікована пізніше ніж програма Андрія Табалова, у низці пунктів дублює програму останнього. І якщо у програмі Табалова прописано алгоритми реалізації (наприклад, залучення інвестицій низки міжнародних організацій), то в програмі Райковича обіцянки не мають конкретного пояснення їх виконання.


За словами голови Асоціації Політичних Наук Дмитра Сінченка, у жодній з програм кандидатів не вказано чітких часових меж виконання обіцянок. Також значна кількість передвиборчих програм містить пункти, виконання яких важко перевірити.

Оставить комментарий

Комментарии: 0