Чи зменшиться рівень корупції в новообраних радах Кіровоградщини?

Які партії після проходження в ради збираються боротися з корупцією у своїй роботі? Хто з кандидатів у депутати не хоче впроваджувати нове антикорупційне законодавство? Як громадськість та політичні партії можуть зробити новообрані ради прозорими та відкритими?

 

19 жовтня о 13.00 у приміщенні Інформаційно-аналітичного центру «Перевесло» за адресою вул. Острівського, 2, корп. 2, відбудеться прес-конференція на тему «Які партії Кіровоградщини робитимуть Ради прозорішими і які відмовилися це зробити?». В рамках прес-конференції будуть презентовані результати всеукраїнської громадської кампанії «Прозорі ради» у Кіровоградській області.

 

В рамках прес-конференції будуть озвучені відповіді на наступні питання:

 

- Які місцеві осередки партій підписали, а які відмовилися підписати меморандум про впровадження нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?

- Які антикорупційні норми мають в першу чергу бути прийнятими після виборів?

- Які можливості для громадян та журналістів відкриють запровадження норм нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?

 

В заході візьме участь:

- Дмитро Сінченко, голова КОО «Асоціація Політичних Наук», координатор кампанії "Прозорі ради" в Кіровоградській області.

 

Запрошуємо журналістів взяти участь у заході. Реєстрація відбуватиметься на місці.

 

Контактна особа для преси: Олена, 099 441 74 95;

 

Захід організовано Асоціацією Політичних Наук спільно з Центром політичних студій та аналітики (Київ).

 

 

Для довідки: Кіровоградська обласна організація «Асоціація Політичних Наук» створена у 2008 році. Метою діяльності організації є аналіз якості політики та її репрезентаторів в Кіровоградській області. Асоціація займається моніторингом, аналізом та підготовкою практичних рекомендацій для підвищення прозорості та демократизації політичних процесів на Кіровоградщині.

 

Прес-служба АПН

Оставить комментарий

Комментарии: 0