Соціологія та маніпуляції на виборах в Кіровограді

Яким соціологічним опитуванням можна вірити? За якими критеріями та показниками можна оцінювати правдивість оголошених результатів опитувань? Які маніпуляції застосовані під час нинішньої виборчої кампанії?


22 жовтня об 11.00 у приміщенні Інформаційно-аналітичного центру «Перевесло» за адресою вул. Острівського, 2, корп. 2, відбудеться прес-конференція на тему «Соціологія та маніпуляції на виборах в Кіровограді». В рамках прес-конференції будуть презентовані результати аналізу соціологічних опитувань та загальної ситуації під час місцевих виборів у Кіровограді.

В рамках прес-конференції будуть озвучені відповіді на наступні питання:

  • Які організації проводили соціологічні дослідження чи опитування за період виборчої кампанії в Кіровограді?
  • Які критерії об’єктивностіта достовірності вкористовували аналітики АПН при оцінці проведених опитувань?
  • Які особливості перебігу виборчої кампанії в Кіровограді можна виділити і який вплив на виборчу кампанію вони здійснюють?
  • Які рекомендації суб’єктам виборчого процесу надає Асоціація Політичних Наук для демократизації політичних процесів?

Запрошуємо журналістів взяти участь у заході. Реєстрація відбуватиметься на місці.

 

Захід організовано Асоціацією Політичних Наук.

 

Для довідки: Кіровоградська обласна організація «Асоціація Політичних Наук» створена у 2008 році. Метою діяльності організації є аналіз якості політики та її репрезентаторів в Кіровоградській області. Асоціація займається моніторингом, аналізом та підготовкою практичних рекомендацій для підвищення прозорості та демократизації політичних процесів на Кіровоградщині.

Прес-служба АПН

Оставить комментарий

Комментарии: 0