Кіровоградська міськрада саботує антикорупційні зміни

Кіровоградська обласна організація «Асоціація Політичних Наук» заявляє про ознаки саботажу реформ в діях депутатів кіровоградської міськради. Він проявився у голосуванні членів робочої групи щодо Регламенту.

 

Більшістю голосів членів робочої групи було проголосовано взяття за основу регламенту 6-го скликання, який не відповідає новому антикорупційному законодавству. Натомість проект регламенту, запропонований провідними українськими експертами у сфері місцевого самоврядування, був відхилений.

 

Нагадуємо народним обранцям, що напередодні дня виборів керівництво їх політичних сил підписало Меморандум «Прозорі ради», в якому політики зобов’язались впроваджувати нове антикорупційне законодавство на місцевому рівні. Зі свого боку, АПН, як представник коаліції «Прозорі ради» в області, запропонувала проекти першочергових документів, які необхідно ухвалити органам місцевого самоврядування. Регламент був першим з цього переліку.

 

Звертаємось до політичних партій, які підписали Меморандум з проханням дотриматись взятих на себе зобов’язань і прийняти всі необхідні документи.

Оставить комментарий

Комментарии: 0