Громадські активісти хочуть допомогти кіровоградській владі бути прозорішою (ФОТО)

Сьогодні, 8 лютого, під час прес-конференції громадські активісти запропонували зміни до регламенту Кіровоградської міської ради, які на їх думку, сприяють відкритості та прозорості місцевого органу самоврядування.

 

Активісти Зоя Лебідь, Дмитро Сінченко та Інга Дудник презентували незалежну громадську ініціативу - Громадське партнерство "Рада експертів", де наразі об’єдналися 15 громадських активістів Кіровограда. Саме від цього об’єднання було надано ряд пропозицій поправок до проекту Регламенту Кіровоградської міської ради 7-го скликання.

 

Активісти пропонують 10 поправок, які дозволять уникнути суперечностей із Законами і дозволять зробити діяльність міської ради максимально відкритою.

 

“Після двох місяців засідань регламентної комісії, було розроблено проект рішення, з яким ми ознайомилися і вирішили запропонувати до нього свої поправки та пропозиції, для того, щоб цей документ відповідав законодавству і баченню прозорості та підзвітності міської ради громадскості”, – розповів голова Асоціації Політичних Наук Дмитро Сінченко.

Поправки активістів стосувалися різних положень проекту Регламенту Кіровоградської міської ради 7-го скликання. Зокрема багато пропозицій стосувалося роботи офіційного сайту ради. Активісти вимагають аби на сайті розміщували результати голосувань ради та виконкому, протоколів і рішень засідань ради, виконавчого комітету та її органів (постійних та інших комісій створених виконавчим комітетом, тощо). Також активісти Ради експертів пропонують забезпечити здійснення он-лайн трансляцій засідань ради.

 

З повним списком пропозицій поправок до проекту Регламенту Кіровоградської міської ради 7-го скликання від громадської ініціативи Громадське партнерство Рада експертів ви можете ознайомитися в кінці статті.

 

“Ми не працюємо на жодну політичну партію. Наша громадська ініціатива працює, якщо можна так сказати, на єдину політсилу – на громаду міста Кіровограда. Без участі громадян в процесі прийняття рішень неможливо зробити наше місто вільним та економічно розвинутим неможливо”, – розповіла про Раду експертів активістка Інга Дудник.

 

Зоя Лебідь, в свою чергу, повідомила, що депутати та секретар міськради ознайомлені з пропозиціями Ради експертів. Чи врахують їх місцеві обранці, побачимо на наступній сесії Кіровоградської міськради, під час розгляду і голосування проекту Регламенту Кіровоградської міської ради.

 

Як символ відкритості та прозорості місцевої влади, що є головною метою громадської ініціативи, активісти принесли на прес-конференцію мікроскоп.

Оставить комментарий

Комментарии: 0