"ХОЧЕМО ПРОЗОРОСТІ" - У МІСЬКРАДІ ПРОВЕЛИ ФЛЕШ-МОБ. ФОТО

Члени громадського партнерства "Рада Експертів" перед другим засіданням сесії Кіровоградської міської ради влаштували флеш-моб, яким закликали депутатів до прозорості у затвердженні Регламенту міської ради.

 

Серед основних пунктів, які громадськість пропонує внести до основного документу, що регулює роботу міської ради - можливість реєструвати петиції, зокрема, пропонується визначити кількість необхідних підписів у 150 шт., а термін, за який їх можна збирати – 3 місяці, відкритий сайт Кіровоградської міськради, видалити норми, що суперечать законами, зокрема Закону "Про доступ до публічної інформації", і оприлюднювати проекти рішень на офіційному сайті за 20 робочих днів до їх прийняття.

 

Також члени громадської ініціативи підготували кожному депутату аналіз галузевих програм міської ради, які сьогодні розглядатимуться, та листівки з написом "Я голосую за регламент прозорої влади".

Нагадаємо, сьогодні депутати розглядатимуть питання про затвердження Регламенту Кіровоградської міської ради, який протягом кількох місяців опрацьовувався відповідною комісією.

По завершенню флеш-мобу, на початку засідання ради, міський голова надав слово організаторам акції, голові КОО "Асоціація Політичних Наук" Дмитру Сінченку та голові ГО "Територія успіху" Інзі Дуднік.

 

"Коли ви, шановні депутати, заходили до цієї зали, ви бачили наших активістів з гаслами. Громада прагне прозорої міськради і підзвітних депутатів. Сьогодні розглядатиметься питання Регламенту. Ми вже з багатьма з вас зустрічались і спілкувались, але в котре повторюсь - ми закликаємо вас прийняти Регламент з нашими поправками. Запропонований до розгляду документ значно прогресивніший від діючого, але цього не достатньо. Проголосуйте за наші поправки!", - закликав з трибуни Дмитро Сінченко депутатів міськради.

 

 

Фото з сайтів "Гре4ка" та "Рідний Кіровоград"

Оставить комментарий

Комментарии: 0