За зверненням Руху «Під контролем» відкрито кримінальне провадження щодо порушення тендерних закупівель

За фактом зловживання Управлінням ЖКГ Світловодської міськради при проведенні тендерних закупівель по укладці асфальту на суму майже 1,5 млн грн розпочато кримінальне провадження. Про цей факт правоохоронців повідомили активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» у Кіровоградській області.

 

Під час проведення Управлінням комунального господарства Світловодської міськради Кіровоградської області (начальник управління Самоляк Віктор Андрійович (член Народної партії)-  тендерної закупівлі з поточного ремонту доріг, замовник відхилив найдешевшу пропозицію через формальні помилки, які за законом не є обов’язковою умовою для відхилення. Натомість переможцем було визнано учасника ПП «Ефект» з дорожчою ціною, попри те, що відносно даного учасника є відкрите кримінальне провадження щодо завищення вартості виконаних робіт. Процесуальне керівництво щодо відкритого кримінального провадження здійснюється Світловодським відділом місцевої прокуратури.

 

«Ця справа була лише однією з 30-ти, щодо яких ми звернулись до правоохоронних органів. Ми раді, що наша робота була не даремною і Прокуратура нарешті помітила факт зловживання. Проте нам дуже прикро, що правоохоронці і далі заплющують очі на всі справи, що стосувалися Кропивницького або фігурантами яких виступали представники пропрезидентської партії. Сподіваюсь, колись ми подолаємо і цю проблему», - прокоментував подію Дмитро Сінченко, координатор руху «Під контролем» у Кіровоградській області.

Для довідки: Протягом вересня-жовтня 2016 року до Генеральної прокуратури Всеукраїнським рухом проти політичної корупції «Під контролем» було передано понад 200 кейсів на порушення законодавства України депутатами та чиновниками місцевого рівня із 18 областей: Дніпропетровської, Вінницької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Закарпатської, Київської, Сумської. Рух «Під контролем» продовжує співпрацювати з ГП та надавати нові факти корупції про представників місцевої влади

 

Прес-служба АПН

Оставить комментарий

Комментарии: 0