РІК ПІД КОНТРОЛЕМ: ЩО ДАЛІ?

26 травня об 11.00  у приміщенні Прес-клубу  (вул. Соборна 1-а) відбудеться прес-конференція, присвячена річниці діяльності громадського об’єднання  Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем». У прес-конференції братимуть участь: 

 

1.     Дмитро Сінченко, координатор руху «Під контролем» в Кіровоградській області.

2.     Представник Прокуратури Кіровоградської області, відповідальний за співпрацю з рухом «Під контролем». 

 

Представники Руху «Під контролем» проінформують суспільство про досягнення, перемоги та складнощі у своїй діяльності щодо боротьби із корупцією серед депутатів та чиновників місцевого рівня. Розкажуть про конкретні напрямки діяльності (виявлення корупційних схем на державних закупівлях департаментами освіти, житлового та комунального господарства, будівництва, економіки та інвестицій тощо) за розробленою методологією. 

Також активісти розкажуть про взаємодію Прокуратури Кіровоградської області із представниками Руху. Будуть названі підозрювані у корупції депутати та чиновники різних рангів щодо яких відкрито кримінальні провадження та до яких політичних сил вони причетні. Координатори Руху оголосять подальші плани та дії активістів по всій Україні у боротьбі із проявами корупційних дій чиновників та депутатів місцевих рад.

 

Представник прокуратури узагальнить статистику по області щодо співпраці органів прокуратури із рухом «Під контролем». 

Акредитація представників ЗМІ на місці.

Контактна особа: Олена - (099) 441 7495

 

ДОВІДКА:

Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» стартував 12 травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років боряться із корупцією у своїх регіонах.  Наразі коаліція об’єднує близько 80 громадських організацій з усіх регіонів України. 

Оставить комментарий

Комментарии: 0