У Кропивницькому зустріч представників суспільства і заступника прокурора

Заступник прокурора Кіровоградської області Андрій Рудницький вчора, 31 травня, зустрівся з громадськістю. Темою заходу стали актуальні питання боротьби з корупцією в регіоні і взаємодія органів прокуратури Кіровоградської області з представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем».

 

В ході зустрічі Андрій Рудницький зазначив, що органи прокуратури Кіровоградської області демонструють свою готовність до реальної співпраці з громадськістю. «Саме такий формат зустрічі, де присутні юристи, громадські активісти, журналісти є з моєї точки зору найоптимальнішим, щоб донести основний меседж - ефективна протидія корупції можливо тільки при тісній взаємодії правоохоронних структур з громадськістю», - зазначив заступник прокурора області.

 

За його словами яскравим прикладом такої співпраці є спільна робота по боротьбі з корупцією прокуратури з Всеукраїнським рухом проти політичної корупції «Під контролем».

«Прокуратура реагує на кожне звернення представників Руху», - говорить Андрій Миколайович.

 

Безпосередньо за результатами взаємодії з Рухом «Під контролем» оброблено 10 антикорупційних «кейсів» Руху. За результатами їх розгляду, в 3 випадках внесено відомості до Єдиного реєстру про вчинення кримінальних злочинів, а також направлено до відповідних органів 2 подання про усунення причин і умов, що сприяли вчиненню правопорушень, пов'язаних з корупцією 3 посадовими особами місцевого самоврядування.

 

Андрій Рудницький закликав громадськість переходити до реальної співпраці з правоохоронними органами, так як це роблять громадські активісти Руху.

 

«Сьогоднішня наша зустріч це крок до реальної співпраці і відкриття дверей прокуратур усіх рівнів області для свідомих людей, які дійсно хочуть привести в регіоні порядок», - підсумував заступник прокурора області.

 

Довідка: Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» стартував 12 травня 2016, як об'єднання регіональних громадських організацій, які послідовно, протягом останніх років, борються з корупцією в своїх регіонах. Зараз коаліція об'єднує близько 80 громадських організацій з усіх регіонів України. Координатором руху на Кіровоградщині є громадський активіст Дмитро Сінченко.