На Кропивниччині відбувся антикорупційний тімбілдінг

9-10 вересня під селом Злинка Маловисківського району Кіровоградської області відбулась виїздна таборівка антикорупційних моніторів, що задіяні у проекті "Асоціації Політичних Наук". Участь у заходах взяло 30 активістів з міста Кропивницький.

 

Протягом двох днів активісти ділились власним  досвідом антикорупційної діяльності, отримували нові знання з питань протидії корупції та адвокації антикорупційних ініціатив, грали у симуляційні ігри, ходили на екскурсії і просто відпочивали на природі.

 

Захід сприяв налагодженню ефективної співпраці та дружніх стосунків між активістами, які надзвичайно важливі для спільної протидії виявам корупції на рівні міста Кропивницький. На завершення заходу громадські монітори сформували спільний план подальшої роботи та отримали натхнення і мотивацію до майбутньої активної діяльності.

Для довідки: Захід був проведений в межах спільної реалізації Громадською організацією «Асоціація Політичних Наук» та Центром політико-правових реформ проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який фінансується Програмою МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Прес-служба АПН