Кропивничани вчились мислити критично

21 жовтня в тайм-клубі «Берлога» відбувся тренінг з розвитку критичного мислення. Програму тренінгу розробляли майстри неформальної освіти з України, Білорусі та Грузії. Саме тому вона вийшла дуже нестандартною, насиченою різними практичними завданнями та з мінімум сухої теорії.

 

Захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері. Тренери вчились разом з учасниками. Учасники грали, малювали, складали власне визначення критичного мислення, вчились протистояти стереотипам і першому враженню, а  також аналізували життєві ситуації з використанням компетенцій критичного мислення.

 

"Мислити критично - вкрай важливе вміння у житті. Воно особливо необхідне українцям, адже саме критичне мислення здатне допомогти протистояти інформаційній війні, здатне допомогти зробити правильний вибір під час голосування за політичну партію чи за кандидата в президенти... Саме критичне мислення допомагає нам робити свій вибір щодня ефективніше використовувати свої кошти - купуючи продукти в магазині чи сплачуючи за комунальні послуги", - розповіла керівник проекту Олена Сінченко.

Захід організували та провели активісти ГО "Асоціація Політичних Наук" та Молодіжна мережа "Творці майбутнього".

 

Прес-служба АПН