В Олександрії активістів навчатимуть впливати на владу з використанням петицій

Цієї п`ятниці, 30 березня 2018 р., команда ГО «Асоціація Політичних Наук» проведе перший виїзний тренінг у Олександрії. Учасників заходу навчать грамотно адвокатувати важливі для громади питання, використовуючи сучасні інструменти електронної демократії та прямої дії. Зокрема, значну увагу експерти АПН закцентують на електронних петиціях та мирних зібраннях.

 

«При грамотному підході до використання інструменту електронних петицій він може стати головним елементом адвокації будь-якого важливого для громади питання. Законодавство гарантує розгляд кожної петиції, навіть якщо вона не збирає потрібної кількості голосів на свою підтримку», - наголосила на важливості даного інструменту аналітик ГО «АПН» Юлія Бочарова-Туз.

 

Тренінг відбудеться в приміщені Олександрійської районної бібліотеки ім. Чижевського, за адресою вул. Шевченка 66. Початок заходу о 14.00. Учасникам з Олександрійського та сусідніх районів буде відшкодовано проїзд.

«Ми чекаємо на тих, ком не байдуже. Від учасників нам потрібно лише бажання вчитись впливати на владу. У свою чергу ми поділимось усім, що знаємо. Навчимо користуватись всіма доступними механізмами місцевої демократії. Окрім того, ми плануємо підтримувати учасників наших тренінгів у всіх їх подальших адвокаційних кампаніях, надавати власний сайт для створення важливих для них петицій, а також допомагати з інформаційним висвітленням», - зазначив Дмитро Сінченко, голова Асоціації Політичних Наук.

 

Тож чекаємо Вас в Олександрії. Хто не встиг зареєструватись – зробіть це за посиланням.

 

Для довідки: Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Кіровоградський пілот: електронні петиції як засіб дієвості адвокасі-кампаній на місцевому рівні», який впроваджується спільно ГО «Український незалежний центр політичних досліджень» та ГО «Асоціація Політичних Наук».

 

Прес-служба АПН