У Кропивницькому презентують сервіс «Приховані інтереси»

24 квітня о 12 годині в приміщенні Прес-клубу Реформ (вулиця Соборна 1А) відбудеться презентація унікального інтерактивного інструменту “Приховані інтереси”.

 

Проект створено експертами ГО “Антикорупційний штаб” для виявлення конфлікту інтересів серед депутатів та посадовців місцевих органів влади, а також полегшення пошуку інформації для антикорупційних розслідувань.

 

«Приховані інтереси» – це база даних усіх фірм, пов’язаних з депутатами, топ-чиновниками та їхніми родичами, які можна з легкістю аналізувати через зручний пошук за іменем чиновника, назвою чи кодом ЄДРПОУ компанії. А функція «автоматичний аналізатор» за кілька секунд знайде збіг між базою депутатських компаній та змістом завантаженого вами документу, наприклад, порядком денним, стенограмою засідання, тендерною документацією тощо.» - розповів Дмитро Сінченко, голова АПН та партнер ГО «Антикорупційний штаб» у Кіровоградській області.

До участі в презентації запрошуються депутати, топ-чиновники місцевого рівня, журналісти та громадські активісти.

 

Для довідки:  База “Прихованих інтересів” Кропивницького створена у співпраці з «Асоціацією Політичних Наук» та за підтримки Центр демократії та верховенства права CEDEM в рамках проекту «Посилення коаліції РПР».

 

Прес-служба АПН