ЩОБ ПІДТРИМАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ - ТИСНІТЬ СЮДИ
ЩОБ ПІДТРИМАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ - ТИСНІТЬ СЮДИ

Кропивницькі ЗМІ про  політику:

інтернет-сайти

Інформаційний портал "Гречка"
Інформаційний портал "Гречка"
Перша Електронна Газета
Перша Електронна Газета
Інформаційний центр "Златопіль"
Інформаційний центр "Златопіль"
Інформаційне видання "Точка доступу"
Інформаційне видання "Точка доступу"
Онлайн-видання "Рідний Край"
Онлайн-видання "Рідний Край"

Газети:

Нова газета
Нова газета

Пресональні блоги

Блог Дмитра Сінченка
Блог Дмитра Сінченка

Поділіться інформацією про АПН у соцмережах

Голова АПН судитиметься з Кіровоградською міськрадою

Голова "Асоціації Політичних Наук" Дмитро Сінченко подав позов на Кіровоградську міську раду про скасування незаконного рішення щодо відповіді на лист ВРУ, у якому місцеві депутати просять відтермінувати перейменування міста Кіровограда і заявляють про неприпустимість його перейменування в Інгульськ. Як стверджує Дмитро Сінченко, рішення міської ради незаконне, оскільки прийняте з порушенням ч. 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Про це кіровоградський активіст написав на своїй сторінці у Фейсбук.

 

“Сьогодні подав позов на міськраду про скасування незаконного рішення щодо відповіді на лист Власенка. Мова йде про лист на Верховну Раду, в якому місцеві депутати просять відтермінувати перейменування міста Кіровограда і заявляють про неприпустимість його перейменування в Інгульськ.

 

Чому рішення незаконне? Бо прийняте з порушенням ч.3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», адже проект рішення не був оприлюднений на сайті міськради за 20 робочих днів до його розгляду.

Міськрада часто грішить цим. Саме так були прийняті всі кадрові рішення, бюджет із багатьма відверто корупційними статтями, так було прийнято і рішення про т. зв. “громадське опитування”, яким на вітер викинули понад 400 тис.грн. бюджетних коштів. Хтось має покласти цьому край.

 

Адже, якщо не публікувати проекти рішень за 20 робочих днів, як того вимагає Закон, громада не має змоги його обговорити, відреагувати, внести свої пропозиції. Саме так і робляться найбільші махінації і найбільші дерибани.

 

Я вирішив почати з цього листа. Необхідно створити прецедент. Необхідно навчити місцеву владу рахуватись із думкою громади. А в питанні перейменування необхідно поставити крапку. І чим швидше, тим краще”, – пише Дмитро Сінченко.

Оставить комментарий

Комментарии: 0