Антикорупційних моніторів навчали у Кропивницькому

фото - Олена Сінченко
фото - Олена Сінченко

25 березня, у приміщенні коворкінг центру “KOWO” відбувся тренінг для бажаючих боротись з корупцією на місцевому рівні.

 

Участь у тренінгу взяли 30 активістів. Протягом дня вони отримали інформацію про корупцію та її форми, навчились проводити антикорупційну експертизу нормативно-правових актів та актів індивідуальної дії, моніторити декларації, користуватись відкритими реєстрами і аналітичною системою "YouControl", а також дізнались про всі тонкощі доступу до публічної інформації.

 

Наступним етапом проекту стануть системний антикорупційний моніторинг та антикорупційні дослідження діяльності влади міста Кропивницький. 30 антикорупційних моніторів змагатимуться за винагороду, яку отримає той, чия антикорупційна активність матиме найбільший ефект та резонанс.

 

"Тренінг пройшов успішно. Сподіваюсь, всі учасники продовжать системну діяльність в рамках проекту. Антикорупційний моніторинг дуже потрібен нашому місту, адже дії влади потребують постійного спостереження, щоб не допустити зловживань. А всі прийняті рішення також потребують перевірки на предмет наявності в них корупційних ризиків. Все це ми будемо робити, і, не сумніваюсь, ми досягнемо потрібних результатів!", - прокоментував голова Асоціації Політичних Наук Дмитро Сінченко.

фото - Олена Сінченко
фото - Олена Сінченко

Спільними зусиллями активісти блокуватимуть корупційні нормативно-правові акти, викриватимуть спроби проведення нечесних тендерів та закупівель, виявлятимуть приховані статки чиновників і багато чого іншого.

 

Для довідки: Захід був проведений в межах спільної реалізації Громадською організацією «Асоціація Політичних Наук» та Центром політико-правових реформ проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який фінансується Програмою МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Прес-служба АПН

Оставить комментарий

Комментарии: 0