У Кропивницькому громадськість обговорить кандидатів на посаду головного лікаря

Згідно з новими правилами обрання керівників медичних закладів, до складу конкурсної комісії мають залучатись представники громадського сектору. І на виконання цього пункту, представник «Асоціації Політичних Наук» Володимир Бочаров-Туз увійшов в комісію, яка має обрати керівника лікарні швидкої допомоги в Кропивницькому.

 

У п`ятницю буде оголошений список кандидатів на цю посаду. І активісти АПН вирішили, що не зайвим буде обговорити кандидатури з представниками громадського сектору, журналістами та потенційними пацієнтами. Після обговорення та всебічного вивчення тих, хто претендує на те, щоб керувати лікарнею, член конкурсної комісії від «АПН» донесе думку громади до решти своїх колег.

 

Запрошуємо всіх небайдужих 10 липня долучитись до обговорення, яке відбудеться в офісі «Асоціації Політичних Наук» за адресою Преображенська 27 (дворик кафе «Пудінг»).

Для довідки: Захід організовано "Асоціацією Політичних Наук" у рамках проекту «Залучення громадськості до роботи в госпітальних радах: від відкритості до ефективності» виконується "Асоціацією Політичних Наук", в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact

 

Прес-служба АПН